Anadolu Kurumsal Sigorta

Afet Sigortaları Kanunu gereğince zorunlu tutulan ve evinizi deprem riskine karşı güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

Anadolu Kurumsal Sigorta

Unutmayın! Kasko karşı araçtaki hasarları değil, sigortalıya ait araçtaki hasarları teminat altına alır.

trafik sigortası Yalnızca kaza anında üçüncü kişilere gelen bedeni veya maddi zararı karşılar.

Trafik Sigortası sadece üçüncü şahıslara verilen zararları karşılamakta olup, kendi aracınızın hasarını ödemez, bunun için kasko sigortası gerekir.

Anadolu Kurumsal Sigorta (0212) 243 42 40


Yabancı Sağlık Sigortası İkamet izni için gerekli özel sağlık sigortanızı hemen yaptırın Türkiye’de yaşamaya bir adım daha yaklaşın!
DASK SigortasıUnutmayın! Kasko karşı araçtaki hasarları değil, sigortalıya ait araçtaki hasarları teminat altına alır.
Kasko SigortasıAfet Sigortaları Kanunu gereğince zorunlu tutulan ve evinizi deprem riskine karşı güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.
Bireysel Emeklilik Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), emeklilik döneminde ek bir gelir sağlamayı amaçlayan özel bir tasarruf ve yatırım sistemidir.
En Ucuz Sigorta Müşterilerimizin menfaatlerini korumak ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla EN UCUZ SİGORTA ilkesiyle çalışıyoruz.
En Uygun Seçenekler Firmamız, çalıştığı Sigorta Şirketleri ile müşterilerine fiyat ve teminat kapsamında en uygun seçenekleri sunmaktadır.

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), emeklilik döneminde ek bir gelir sağlamayı amaçlayan özel bir tasarruf ve yatırım sistemidir.